Vitajte na stránke o Náramkoch priateľstva a obrazoch

Máte niekoho známeho, ktorého chcete potešiť alebo obdarovať? Ale máte chuť ozdobiť stenu Vašej obývačky? Tak ste tu správne! :)

Moje umelecké meno je Jama a maľovaniu sa venujem od detských čias, intenzívnješie však od roku 2011, kedy som začínala s motívmi západu slnka. Avšak požiadavky na maľby ma posunuli, a v ukážke mojej tvorby môžete nájsť krajiny, zvieratá, ale aj predmety. Obrazy sú na stránke zoradené podľa doby vzniku. (viď obrazy) Ak by ste mali záujem, stačí mi poslať mail alebo ma môžete kontaktovať cez facebook. Vyslovte svoje predstavy alebo pošlite fotku, obrázok... :)

Maľujem olejovými farbami na plátno natiahnuté na ráme. Hotový obraz nie je potrebné orámovať, nakoľko maľujem aj okraje, čo obrazu dodáva moderný dizajn. Na záver maľbu fixujem, aby sa farby zvýraznili a maľba bola chránená. Tvorba obrazu môže potrvať niekoľko týždňov, ale aj mesiacov. Všetko závisí od náročnosti a od doby schnutia. Preto, ak máte záujem o maľbu ako dar, je potrebné kontaktovať ma dostatočne včas. Ak by ste sa radi vrátili do čias pletených náramkov, na stránke tiež nájdete množstvo návrhov, ktoré si môžete pozrieť v jednotlivých sekciách, ale pokojne sa môže jednať aj o Váš nápad. Náramok dokážem zhotoviť do dvoch týždňov.